מחזור תשסח

מתוך isefresearch

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

חברי תוכנית עמיתי אייסף לדוקטורט, מחזור תשסט, מחזור תשסח, מחזור תשסז, מחזור תשסו

עינב אייזיקוביץ-עודי

עינב אייזיקוביץ- עודי היא דוקטורנטית במחלקה להוראת מדעים וטכנולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. כותבת את עבודת הדוקטורט תחת הנחייתה של פרופ' מירי עמית, ראש המחלקה להוראת מדעים וטכנולוגיה בנושא פיתוח חשיבה ביקורתית באמצעות כלים סטטיסטיים, הסתברותיים וקבלת החלטות בתנאי אי וודאות.


ליאת בניון

ליאת בניון נולדה ב-1980 במגדל-העמק, בת למשפחה דתית בת 6 נפשות. ליאת סיימה תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת בר-אילן ותואר שני בגנטיקה בטכניון. כיום ליאת לומדת לתואר שלישי במחלקה לפרמקולוגיה מולקולארית, בפקולטה לרפואה ע"ש רפפורט בטכניון. עבודת הדוקטורט של ליאת מתבצעת בהנחייתו של ד"ר יובל שקד ועוסקת בהשפעתם של תאי גזע סרטניים על תאי מח עצם היוצרים אנגיוגנזה. זוכת מלגת פיין לדוקטורנטים מתחילים בטכניון לתשס"ט. בתשס"ז הצטרפה ליאת לתוכנית אייסף בטכניון ושימשה כמדריכה בפרויקט "אינטל" בעיר הכרמל שבחיפה, עמיתה בתוכנית הדוקטורט החל מתשס"ח.קרן הרוש

קרן הרוש גדלה והתחנכה במצפה רמון. בימים אלה מסיימת את עבודת הדוקטורט במדעי המח באוניברסיטה העברית בנושא קשב רב חושי, תחת הדרכתו של פרופ' שאול הוכשטיין. קרן ממשיכה לבתר-דוקטורט במרכז לשיקום מערכת העצבים באוניברסיטת הרווארד שם תחקור את הבסיס העצבי לשכחה. קרן היא בוגרת המחלקה הווקאלית באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים ומופיעה כסולנית בהרכבים שונים. עמיתת אייסף משנת 2008.סיון ז'נו סיזיקוב

סיון ז'נו סיזיקוב נולדה בשנת 1981 בנצרת עלית. בת בכורה למשפחה בת 6 נפשות. כיום נשואה לגרשון ואמא למתן. חברה בקרן אייסף זו השנה השביעית מתוכן שנתיים תפקדה כרכזת מעשית בפרוייקט אינטל לפיתוח חשיבה מתמטית. בוגרת תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. כעת לומדת במסלול ישיר לדוקטורט במחלקה לפרמקולוגיה מולקולרית בפקולטה לרפואה בטכניון. מחקרה מתמקד בהתמודדות תאי סרטן עם חוסר חמצן. המחקר מתבצע בהנחייתם של ראש המחלקה הניורוכירורגית בביה"ח רמבם פרופ' מנשה זערור וראש המחלקה לפרמקולוגיה מולקולרית בפקולטה לרפואה בטכניון פרופ' משה גביש.
טלי חביב-ריינגוורץ

טלי-חביב ריינגוורץ נולדה וגדלה באור יהודה. טלי דוקטורנטית במכון לכימיה של האוניברסיטה העברית. עבודת הדוקטורט של טלי, בהנחייתו של דר' אסף פרידלר, עוסקת במחקר ביופיזיקלי- במרכזו המבנה והאינטראקציות של החלבונים Vif מנגיף האיידס והחלבון הפרו-אפופטוטי ARTS. טלי פעילה חברתית בנושאי איכות הסביבה ומתנדבת בהדרכת ילדים מעוטי יכולת.

ענב יפת

ענב יפת נולדה בבית שאן וגדלה בעפולה. היא סיימה בהצטיינות את לימודי התיכון באולפנת צבייה, התנדבה בשירות הלאומי בבית חולים בילינסון והמשיכה ללימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב בתכנית היוקרתית של ה-MD-PhD, המשלבת לימודי רפואה יחד עם לימודי דוקטוראט בנושא "הבנת המנגנונים המובילים לסיבוכי העור במחלת הסוכרת". ענב זכתה לפרסי הצטיינות רבים, ביניהם הצטיינות רקטור וכנסת, והצטרפה לתכנית הדוקטורט של אייסף ב-2007. כעת היא בשלבים האחרונים של עבודת הדוקטורט וכן החלה סטאז' בבית החולים "פורייה". לאורך השנים עסקה ענב במגוון רחב של פעולות התנדבותיות וחברתיות, כולל הדרכה בתנועות ילדים ונוער, חברות במועצות תלמידים, התנדבות במחלקת ילדים, חלוקת מזון לנזקקים וכן חונכות "פרח".

יוסי כהן

יוסי כהן הוא בן 29, יליד העיר עכו, סטודנט לתואר שלישי במחלקה לכימיה פיסיקלית, בפקולטה לכימיה ע"ש שוליך, בטכניון שבחיפה. עבודת הדוקטורט של יוסי, בהנחייתו של פרופסור אלי קולודני עוסקת בתהליכים חדשניים במס-ספקטרומטריה משטחית תוך שימוש ביוני קליע פולרניים. יחד עם לימודי הדוקטורט, יוסי לומד תואר שני נוסף במנהל עסקים בפקולטה לתעשייה וניהול, גם כן בטכניון. יוסי הצטרף לאייסף בתשס"ז ומשנת תשס"ח הוא עמית בתוכנית הדוקטורט.
שומרון מויאל

שומרון מויאל, יליד שנת 1975 הצטרף לאייסף כתלמיד המסלול הישיר לדוקטורט בשנת 2007. את עבודת הדוקטורט עושה שומרון בהנחיית פרופ' דייויד וייסבורד ו-דר' באדי חסייסי במכון לקרימינולוגיה, האוניברסיטה העברית.במסגרת עבודת הדוקטורט מנסה שומרון לבנות מודל תיאורטי, פסיכו-סוציולוגי, לניבוי פוטנציאל מחאה ואלימות פוליטיים. שומרון מויאל מגלה עניין בשיטות סטטיסטיות ובשאלות הנוגעות למתודולוגיה מחקרית. הוא מלמד זו השנה הרביעית קורס SPSS, ומתרגל את תלמידי המסלול המחקרי לקורס יישום שיטות סטטיסטיות. זכה להערכה כמצטיין הוראה. שומרון ריכז והפעיל את המחזור הראשון של התכנית "עם הפנים לפריפריה" לשנת תשס"ט, באוניברסיטה העברית.

גיל מור

גיל מור יליד מושב עין יעקב שבצפון הארץ הוא דוקטורנט במחלקה לביוטכנולוגיה ומסטרנט למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. עבודת הדוקטורט של גיל בהנחייתו של פרופ' עמיחי פרימן עוסקת בפיתוח וייצור של ציפויי מתכת שונים על גבי חלבונים. מטרת המחקר היא ליצור היבריד של חלבון-מתכת המשלב בין התכונות הייחודיות של חלבון והתכונות הפונקציונאליות של מתכות לשימושים ננוטכנולוגים. גיל הצטרף לתוכנית המחקר של קרן אייסף בשנת 2007.מני מלכה

מני מלכה בן 40 נולד וגדל באופקים וכיום מתגורר ביישוב גבעות בר. נשוי לדליה ואבא לשירה, מיכל והגר. מני מלגאי של תוכנית מלגות הנגב לדוקטורנטים באוניברסיטת בן גוריון בנגב, חבר במרכז הישראלי למחקר איכותני של האדם והחברה ומלמד במחלקה לעבודה סוציאלית. עבודת הדוקטורט שלו בוחנת תהליכי (רה)סוציאליזציה בעבודת הזהות של בני נוער יוצאי קווקז המשתתפים בתוכנית הכנה לצה"ל ובמהלך השירות הצבאי. העבודה בהנחייתה של דוקטור מיכל קרומר-נבו, המחלקה לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בן גוריון בנגב.
אסף מרום

אסף מרום הוא סטודנט לרפואה (שנה ו') בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר של אוניברסיטת תל אביב. בימים אלה הוא גם משלים את עבודת המחקר שלו לתואר PhD בחוג לאנטומיה בהנחייתם של פרופ' יואל רק (אוניברסיטת תל אביב) ופרופ' רון שחר (האוניברסיטה העברית). מחקריו עוסקים באנטומיה תפקודית של שלד הפנים באדם המודרני ובהומינידים קדומים בשיטת האלמנטים הסופיים (Finite element analysis). תחומי העניין העיקריים שלו הם אנטומיה תפקודית (Functional anatomy) ואנטומיה אבולוציונית (Evolutionary anatomy). אסף מלמד את הקורסים באנטומיה של מערכת העצבים בפקולטה לרפואה ובפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב וביחידה ללימודים בינתחומיים באוניברסיטת בר אילן. הוא קיבל את פרס דקאן הפקולטה לרפואה להצטיינות בהוראה (אוניברסיטת תל אביב), את פרס הרקטור להצטיינות בהוראה (אוניברסיטת תל אביב) ואת פרס הרקטור להצטיינות בהוראה (אוניברסיטת בר אילן).

דורון נחום

דורון נחום, בן 38, נשוי, כותב (ומצפה לסיים בשנה הקרובה) דוקטורט בפילוסופיה באוניברסיטת בר אילן, במסלול ישיר בחוג לפרשנות. נושא המחקר הוא ניתוחה של הבעיה הבין-סובייקטיבית בהגותו של הפנומנולוג אלפרד שוץ. את התואר הראשון דורון עשה בחוגים לפילוסופיה כללית והיסטוריה באוניברסיטת תל אביב.
מרים ניסימוב

מרים ניסימוב היא ילידת איראן, בת רביעית במשפחה של חמש בנות. ילידת שנת 1968, נשואה ליובל ואמא לנגה, מיכל ובועז. מרים היא דוקטורנטית בבית הספר להיסטוריה באוניברסיטת תל-אביב ועמיתת מחקר במרכז ללימודים איראניים. נושא המחקר שלה הוא מארג הזהויות הלאומי והדתי של היהודים באיראן במאה ה- 20. המחקר הוא בהנחייתם של פרופ' דוד מנשרי ופרופ' דוד ירושלמי. מרים הצטרפה לאייסף ולתוכנית הדוקטורט בשנת תשס"ח.


יובל עברי

יובל עברי נולד וגדל בשכונה ד' בבאר שבע. הוא דוקטורנט בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל-אביב. עבודת הדוקטורט שלו מתמקדת בחבורה של אינטלקטואלים יהודים בירושלים בסוף המאה ה-19. עברי מרצה במכללת "ספיר" ובמכללת "עלמא" וחוקר במכון ון ליר בירושלים עברי ומרכז מספר קבוצות מחקר. הוא בוגר מכון מנדל למנהיגות חינוכית. עברי היה פעיל מספר שנים בתוכניות מנהיגות לסטודנטים ולנוער מהפריפריה ויזם את הקמתו של המרכז "עם הפנים לפריפריה" באוניברסיטה העברית בירושלים שמטרתו הגדלת הנגישות של האוניברסיטה לאוכלוסיות מהפריפריה.
מתי שמואלוף

מתי שמואולף נולד בשנת 1972. סיים את לימודי התואר השני בחוג להיסטוריה כללית באוניברסיטת חיפה, וכתיבת על ספייק לי ומלקולם אקס בהנחיית פרופ' מיכל סובל. כיום לומד לדוקטורט בחוג לספרות עברית באוניברסיטה העברית בירושלים. מחקרו, בהדרכת פרופ' חנן חבר עוסק בראייה ביקורתית של צמיחת אינטלקטואלים לאומיים בתחילת המאה שעברה ביישוב.

פרסם עד כה שני ספרי שירה "מגמד הצלקות" (2001), "שירה בין חזז לבין שמואלוף" (2006). ערך את כתב-העת "הכיוון מזרח" (2006-2008), השתתף בעריכת: "אדומה: אנתולוגיה לשירה מעמדית" (2007), "תהודות זהות: הדור השלישי כותב מזרחית" (2007).
קרן תמם

קרן תמם היא דוקטורנטית במחלקה להיסטוריה של המזרח התיכון באוניברסיטה העברית. כותבת את עבודת הדוקטורט בהנחייתם של פרופ' אלי פודה ו-פרופ' דב שנער בתחום של סיקור תקשורתי של קונפליקטים. קרן היא בעלת שני תארים שניים. האחד בהיסטוריה של המזרח התיכון והשני בתקשורת.
מיכל שכטר

מיכל שכטר היא ילידת העיר אור יהודה וסטודנטית לתואר שלישי באוניברסיטת בר אילן בשיתוף עם המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון. מיכל, למדה לתואר ראשון במדעי החיים והוסמכה לתואר שני בפקולטה למדעי החיים במרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן. נושא המחקר בדיקת מאזן החמצן במוח במצבים פאתופיזיולוגיים שונים בהנחיית פרופ' אברהם מייבסקי. עבודת הדוקטוראט שלה מתבצעת בהנחייתם של פרופ' אהרון וולר, פרופ' אסתר פרידע וד"ר אלברט פנחסוב ועוסקת בהשפעתה האפשרית של המערכת האנדוקנבינואידית על התקשרות בין אם לילוד . מיכל נשואה לאלכס ואמא לעידן, גל ושני.

כלים אישיים